2. KLUPSKI TURNIR

October 12, 2020

U subotu 05.09.2020. održao se treći klupski turnir. Prije samog turnira, našim članovima predstavili smo suradnju s brandom Babolat na koju smo izrazito ponosni.

Ni ovoga puta naši izbornici nisu imali lak zadatak, ali timskog duha nije nedostajalo! Kao i uvijek vladala je odlična klupska atmosfera, puno odlične igre, puno druženja i odlični čobanac nakon turnira!

Ponosni osvajači medalja su:

1.mjesto - izbornik Goran Miletić, dame Aleksandra Gostimir i Tihana Radojković te momci Bernard Pušić, Zoran Burić, Mario Srbiš i Roko Dubovečak

2.mjesto - izbornik Miro Bermanec/Silvio Jurčić, dame Snježana Jerković, Ana Frantal i Antonia Srbiš te momci Almir Škiljić i Jurica Gelo

3.mjesto - izbornik Mirko Pavlinić, dame Gordana Seničić Hanžek, Ivana Mikinac i Lidija Šaban te momci Bruno Korunić, Marko Jelovečki, Dražen Macan i Mario Tomaš

Veselimo se sljedećem turniru! 

MAX BK CONCORDIA OPEN 2020

Iza nas je prvi MAX BK CONCORDIA OPEN 2020! Uložili smo puno radnih sati i puno truda ali i puno volje, želje i veselja kako bi svi uživali u turniru! S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, znamo da su mnogi željeli ali nisu mogli doći pa se ovim putem zahvaljujemo svima Vama koji ste prisustvovali […]

Vidi više
IX. MAX OPEN TURNIR

U subotu, 10.10. 2020. naših 24 igrača borilo za najbolja mjesta na IX. MAX OPEN turniru! Igrači BK Concordie nikad kući ne idu praznih ruku, pa su tako i ovaj put pokazali da naš klub ima fantastične igračice i igrače! Čestitke svim osvajačima medalja! Medalje su osvojene u sljedećim kategorijama: Ženski parovi B:1. mjesto Jelena Pirner […]

Vidi više
VETERANSKI KUP

Novu uzbudljivu badmintonsku sezonu službeno su otvorili naši veterani u Čakovcu, 03.10.2020. gdje se održao Hrvatski kup 2020 - veterani 1. krug, na kojem su naši veterani još jednom osvojili brojne medalje i jako smo ponosni na njih!

Vidi više
2. KLUPSKI TURNIR

U subotu 05.09.2020. održao se treći klupski turnir. Prije samog turnira, našim članovima priredili smo suradnju s brandom Babolat na koju smo izrazito ponosni.

Vidi više
1. MIX LIGA

Nakon dva burna kola mix lige, u subotu 05.09.2020. održali smo završnicu Mix lige B.K.Concordia. Naši parovi žestoko su se borili za svaki poen te zasluženo izborili sljedeće plasmane

Vidi više
BADMINTON KLUB CONCORDIA | Klanječka 37 A, 10 000 Zagreb
OIB: 55153901328 | IBAN: HR6524840081135121406