MAX BK CONCORDIA OPEN 2020

November 19, 2020

Iza nas je prvi MAX BK CONCORDIA OPEN 2020!

Uložili smo puno radnih sati i puno truda ali i puno volje, želje i veselja kako bi svi uživali u turniru!


S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, znamo da su mnogi željeli ali nisu mogli doći pa se ovim putem zahvaljujemo svima Vama koji ste prisustvovali turniru i ugodno nas iznenadili s brojem prijava! Imali smo 85 sudionika, a posebno smo sretni što su nas došli podržati naše drage kolege iz daljih krajeva - BK Pišece, BK Škrok.


Posebna zahvala svima koji su sudjelovali u organizaciji turnira!
I ovaj put postolje je bilo "u crvenim bojama" na što smo jako ponosni!

Ovo su klupski rezultati prema kategorijama:

Muški parovi A

2. Goran Miletić / Mirko Pavlinić

Muški parovi B

3. Miro Bermanec / Davor Štrbenac

Ženski parovi B

3. Marina Dijaković / Tihana Radojković

Mješoviti parovi A

1. Marjan Vugrinec / Tihana Radojković

2. Aleksandra Gostimir / Mirko Pavlinić

3. Snježana Jerković / Bernard Pušić

Mješoviti parovi B

1. Mateja Galić / Davor Štrbenac

2. Tajana Bulatović / Zlatan Hanžek

Čestitamo svima na osvojenim medaljama! Velika zahvala našim sponzorima koji su omogućili nagrade, tisak, sendviče! 🙂

Wiener osiguranje

Decathlon

Febi Bilstein

Kraš

Leda

Li-ning

Supra Print

Klara

Babolat

MAX BK CONCORDIA OPEN 2020

Iza nas je prvi MAX BK CONCORDIA OPEN 2020! Uložili smo puno radnih sati i puno truda ali i puno volje, želje i veselja kako bi svi uživali u turniru! S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, znamo da su mnogi željeli ali nisu mogli doći pa se ovim putem zahvaljujemo svima Vama koji ste prisustvovali […]

Vidi više
IX. MAX OPEN TURNIR

U subotu, 10.10. 2020. naših 24 igrača borilo za najbolja mjesta na IX. MAX OPEN turniru! Igrači BK Concordie nikad kući ne idu praznih ruku, pa su tako i ovaj put pokazali da naš klub ima fantastične igračice i igrače! Čestitke svim osvajačima medalja! Medalje su osvojene u sljedećim kategorijama: Ženski parovi B:1. mjesto Jelena Pirner […]

Vidi više
VETERANSKI KUP

Novu uzbudljivu badmintonsku sezonu službeno su otvorili naši veterani u Čakovcu, 03.10.2020. gdje se održao Hrvatski kup 2020 - veterani 1. krug, na kojem su naši veterani još jednom osvojili brojne medalje i jako smo ponosni na njih!

Vidi više
2. KLUPSKI TURNIR

U subotu 05.09.2020. održao se treći klupski turnir. Prije samog turnira, našim članovima priredili smo suradnju s brandom Babolat na koju smo izrazito ponosni.

Vidi više
1. MIX LIGA

Nakon dva burna kola mix lige, u subotu 05.09.2020. održali smo završnicu Mix lige B.K.Concordia. Naši parovi žestoko su se borili za svaki poen te zasluženo izborili sljedeće plasmane

Vidi više
BADMINTON KLUB CONCORDIA | Klanječka 37 A, 10 000 Zagreb
OIB: 55153901328 | IBAN: HR6524840081135121406